ندای ظهور

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع)؛

نباید نسبت به شیوع بدحجابی در جامعه بی تفاوت و خنثی باشیم

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) تصریح کرد: بی شک ما اگر نسبت به بدحجابی و بی عفتی در جامعه بی تفاوت و کم تفاوت باشیم چه آسیب ها و آثار نامطلوبی متوجه افراد جامعه ما خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن غفاری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سایت کریمه با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: بی شک ما اگر نسبت به بدحجابی و بی عفتی در جامعه بی تفاوت و کم تفاوت باشیم چه آسیب ها و آثار نامطلوبی متوجه افراد جامعه ما خواهد شد.

وی همچنین خواستار هوشیاری بیشتر نسبت به پیامدهای شوم معضل بدحجابی در کشور از سوی مردم و مسئولان شد و افزود: حفظ و تقویت عفاف و حجاب در جامعه، گذشته از آن که یکی از آموزه‌های مهم دینی ما محسوب می شود،‌ خود عامل مهمی در راستای ایجاد بهداشت روانی و اجتماعی در جامعه اسلامی است.

عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم با تاکید بر این که خطر و آسیب ناشی از بدحجابی و بی عفتی در سطح جامعه حتی از شیوع بیماری های مسری و فراگیر، بیشتر است، ابراز داشت: بدحجابی و بی عفتی بیماری ای است که حقیقتاً روان جامعه را مخدوش کرده و لطمات جبران ناپذیری را بر جای می گذارد.

وی ضمن هشدار نسبت به ترویج فرهنگ غربی در جامعه ما و لزوم بیداری همه مردم و دلسوزان نظام اسلامی در این خصوص خاطرنشان کرد: ما باید تجربیات تلخ تاریخی همچون ماجرای اندلس اسلامی را روبرو خود قرار داده و از آن عبرت بگیریم و به شدت مراقب و هوشیار باشیم که خدای ناکرده در باتلاق غفلت و بی خیالی گرفتار نشویم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ندای ظهور