ندای ظهور

حرم مطهر رضوی

تشرف بانوی ایتالیائی به اسلام

یک بانوی ایتالیایی در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.


به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از پایگاه خبری آستان قدس رضوی، این بانوی ایتالیایی به نام «رگسانا النا مسلمان شدن بانوی ایتالیائی در حرم مطهر رضوینگرا» بانوی 38 ساله ای ایتالیائی با تحقیق در دین اسلام، این دین آسمانی را به عنوان دین جدید و مذهب شیعه را برای خود برگزید.

او گفت: من دانشجوی روانشناسی هستم و تلاش داشتم تا راهی را برای ایجاد آرامش و افزایش نزدیکی به خداوند و نیز درمان بسیاری از بیماران بیابم و در این میان دین اسلام را واجد تمام این ویژگی ­ها یافتم.

رگسانا النا نگرا افزود: من برای نخستین بار است که به حرم رضوی مشرف می شوم و زیارت امام رضا(ع) موجب شده تا این لحظات برای من بسیار خاطره‌ انگیز و زیبا باشد.

وی گفت: من برای تشرف به اسلام قرآن را مطالعه کردم و هم‌ اکنون به مطالعه نهج‌ البلاغه و کتاب‌ های احادیث مشغولم زیرا این کتاب ها به خوبی می‌ توانند من را به اصل این دین والا راهنمایی کنند.

رگسانا النا نگرا افزود: بهترین راهکار برای تازه مسلمانان این است که آنان مطالعات فراوانی را انجام دهند، زیرا این مطالعات می‌ تواند انسان‌ ها را به حقیقت وجودی دین اسلام رهنمون کند.

به این بانوی تازه مسلمان از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی، گواهی تشرف به اسلام به همراه هدایای متبرک اعطاء شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ندای ظهور