ندای ظهور

یک بانوی ایتالیایی در حرم رضوی مسلمان شد

یک بانوی ایتالیایی در حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.

به گزارش پايگاه خبری ندای ظهور از مشهد مقدسبه نقل از آستان نیوز، این بانوی ایتالیایی با نام «رگسانا النا نگرا» با تحقیق در دین اسلام، این دین آسمانی را به عنوان دین جدید خود برگزید.

وی درباره تشرف خویش به دین اسلام گفت: من دانشجوی روانشناسی هستم و تلاش داشتم تا راهی را برای ایجاد آرامش و افزایش نزدیکی به خداوند و نیز درمان بسیاری از بیماران بیابم و در این میان دین اسلام را واجد تمام این ویژگی‌ها یافتم.

رگسانا النا نگرا ادامه داد: من برای نخستین بار است که به حرم رضوی مشرف می‌­شوم و زیارت امام رضا(ع) سبب شده تا این لحظات برای من بسیار خاطره‌انگیز و زیبا باشد.

وی بیان کرد: من برای تشرف به اسلام قرآن را مطالعه کردم و هم‌اکنون به مطالعه نهج‌البلاغه و کتاب‌های احادیث مشغولم، زیرا این کتب به خوبی می‌توانند من را به اصل این دین والا راهنمایی کنند.

وی عنوان کرد: بهترین راهکار برای تازه مسلمانان این است که آنان مطالعات فراوانی را انجام دهند، زیرا این مطالعات می‌تواند انسان‌ها را به حقیقت وجودی دین اسلام رهنمون کند.

رگسانا النا نگرا افزود: آشنایی با خاندان ائمه اطهار(ع) زمینه‌ای را فراهم می‌سازد تا انسان بتواند در راستای دین اسلام گام بردارد و با معارف عمیق و والای این دین آشنا شود.

به این بانوی تازه مسلمان از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی، گواهی تشرف به اسلام به همراه هدایای متبرک اعطاء شد.منبع: خبرگزاری تسنیم

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ندای ظهور