ندای ظهور

همزمان با کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار

۳ عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت و تمبر اسوه‌های صبر در علی‎آبادکتول رونمایی شد

 همزمان با برگزاری کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار ۳ عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت و تمبر ویژه اسوه‌های صبر در علی آبادکتول رونمایی شد

1481716359139508270843209799230454.jpg 
به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از خبرگزاری تسنیم از علی‎آبادکتول، همزمان با برگزاری کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار و بزرگداشت 36 شهیده زن استان گلستان از خانواده شهید حاج قربان نجفی به عنوان تنها شهید مدافع حرم شهرستان علی‎آبادکتول قدردانی شد.

در این مراسم همچنین از 3 کتاب با موضوع ایثار و شهادت با عنوان های "حشمت"، "غربت قربان" و "حیران در فراق لیلی" با حضور مسئولان استانی و کشور رونمائی شد.

همچنین در این مراسم از تمبر ویژه اسوه‌های صبر همزمان با برگزاری این کنگره رونمائی شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در این همایش گفت: از حدود یک سال قبل کمیته بانوان نخستین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان آغاز به کار کرد.

کلثوم غفاری افزود: فعالیت های گسترده این کمیته در سراسر استان با همکاری فرمانداری‌ها، حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های بسیج برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت که یکی از مصادیق امر به معروف و نهی منکر است در گلستان تبیین شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان تصریح کرد: برگزاری کنگره اسوه های صبر، محافل قرآن، محافل شعر و همایش شعر کهکشانی بر خاک با محوریت نقش زنان در جنگ تحمیلی از دیگر برنامه‌های اجرا شده از سوی این کمیته بود.

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

ندای ظهور