ندای ظهور

همزمان با کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار

۳ عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت و تمبر اسوه‌های صبر در علی‎آبادکتول رونمایی شد

همزمان با برگزاری کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار ۳ عنوان کتاب با موضوع ایثار و شهادت و تمبر ویژه اسوه‌های صبر در علی آبادکتول رونمایی شد

 
به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از خبرگزاری تسنیم از علی‎آبادکتول، همزمان با برگزاری کنگره ملی اسوه‌های صبر و ایثار و بزرگداشت 36 شهیده زن استان گلستان از خانواده شهید حاج قربان نجفی به عنوان تنها شهید مدافع حرم شهرستان علی‎آبادکتول قدردانی شد.

در این مراسم همچنین از 3 کتاب با موضوع ایثار و شهادت با عنوان های "حشمت"، "غربت قربان" و "حیران در فراق لیلی" با حضور مسئولان استانی و کشور رونمائی شد.

همچنین در این مراسم از تمبر ویژه اسوه‌های صبر همزمان با برگزاری این کنگره رونمائی شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در این همایش گفت: از حدود یک سال قبل کمیته بانوان نخستین اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان آغاز به کار کرد.

کلثوم غفاری افزود: فعالیت های گسترده این کمیته در سراسر استان با همکاری فرمانداری‌ها، حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های بسیج برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت انجام شد.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت که یکی از مصادیق امر به معروف و نهی منکر است در گلستان تبیین شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان تصریح کرد: برگزاری کنگره اسوه های صبر، محافل قرآن، محافل شعر و همایش شعر کهکشانی بر خاک با محوریت نقش زنان در جنگ تحمیلی از دیگر برنامه‌های اجرا شده از سوی این کمیته بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ندای ظهور