ندای ظهور

به اهتمام محمد قاسم پناهی

کتاب قانون مالیات های مستقیم به اهتمام محمد قاسم پناهی منتشر شد

کتاب قانون مالیات های مستقم به اهتمام محمد قاسم پناهی ،توسط انتشارات بلاغ دانش منتشر شد.

پایگاه خبری ندای ظهور / اين مجموعه شامل قانون مالياتهاي مستقيم، مصوب 1366/12/3 با اصلاحات بعدي آن از جمله اصلاحيه مصوب 1380/11/27 و اصلاحات بعمل آمده از اول سال 1381 به بعد مي‌باشد.

اصلاحات بعمل آمده قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب 1394/4/31 و اصلاحات بعمل آمده به موجب قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی (2) و قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر مصوب 1394/2/1 را با حروف «پررنگ» در متن كتاب مشخص شده است.

اصلاحات صورت پذيرفته در متن قانون يا زيرنويس صفحات مربوط با توجه به مصوبات مجلس شوراي اسلامي انجام گرفته است.
شايان ذكر است در تدوين كتاب حاضر از كتاب قانون مالياتهاي مستقيم كه توسط اداره تنقيح قوانين مجلس شوراي اسلامي تدوين و چاپ شده است به عنوان يك مأخذ معتبر نيز استفاده شده است.

نظر به اينكه اصلاحات صورت پذيرفته در متن قانون يا زيرنويس صفحات كه با حروف «پررنگ» مشخص شده است در زمانهاي مختلف به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده است و هر اصلاحي داراي تاريخ لازم‌الاجراء جداگانه مي‌باشد. بنابراين به منظور اجراي صحيح قانون به تاريخ لازم‌الاجراء شدن اصلاح مزبور كه در زيرنويس صفحات آمده است توجه نمائيد.
لازم به ذکر است که این کتاب دقیقاً مطابق با متن مصوبات مجلس شورای اسلامی مندرج در روزنامه رسمی تدوین و تنظیم گردیده است.
علاقمدان جهت تهیه این کتاب می توانند با شماره تلفن 66972500و یا مراجعه به دفتر انتشارات بلاغ دانش واقع در خیابان انقلاب خیابان 12 فروردین خیابان وحید نظری پلاک 105 واحد 9 مراجعه نمایند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ندای ظهور